Pirkt bitcoin nav ieguldīt. — Toms Kreicbergs

Kur slēpjas risks virtuālo valūtu un jauno finanšu tehnoloģiju pasaulē?


ieguldot bitcoin zeltu bināro opciju minimālā likme

Un viss. Pirkt bitcoin nozīmē spekulēt par to, kāds būs nākotnes pieprasījums pēc bitcoin. Cik plaši to pielietos, kādu lomu tas spēlēs globālajā finanšu sistēmā, kā mainīsies pūļa psiholoģija, cik veiksmīgi tas konkurēs ar citām kriptovalūtām, utt. Tirgū, kurā ir iesaistīti miljoniem spēlētāji ar saviem nelineārajiem lēmumu pieņemšanas procesiem, spekulēt ir zīlēt tējas biezumos.

Crypto: will the bitcoin dream succeed? - The Economist

Vai uzminēsi labāk, kurā brīdī pirkt un — kas ir daudz grūtāk — kurā pārdot? Vai mācēsi nolekt no spekulācijas viļņa pirms kārtējā sabrukuma? Ja tev ir brīva nauda, kuru nav bail bitcoin que corretor — droši, spēlējies ar bitcoin. Bet nesauc to par ieguldīšanu.

Un neriskē ar naudu, kuru vajadzēs tavai ģimenei. Nespekulēju, jo neuzskatu, ka esmu gudrāks par tirgu. Mani minējumi par tirgus īstermiņa attīstību ir bijuši kļūdaini gana bieži, lai es pieturētos pie saprātīgas ilgtermiņa ieguldīšanas.

ECB Eiro kursi

Ja es spekulētu, sauktu bitcoinu par pārhaipotu instrumentu, ja arī ne gluži fufeli, kurš apdedzinās daudzus kriptovalūtas ilgtermiņa ieguldījums 2021. gads daudzus fanātus. Tā man liek domāt virkne faktoru: Bitcoin pašreiz pērk katrs otrais paziņa kuriem nav ne mazākās jausmas, ko viņi īsti pērk. Vārds, uzvārds. Jūsu jautājums vai komentārs.

ieguldot bitcoin zeltu labākās monētas, ko ieguldīt tagad - kriptogrāfija

Lūdzam iepazīties ar noteikumiem. Jūsu pieteikums ir veiksmīgi nosūtīts. Ar jums sazināsies bankas pārstāvis. Mēs izmantojam sīkdatnes.

1. Nekustamais īpašums

Par sīkdatnēm Obligātas sīkdatnes Statistikas sīkdatnes Reklāmas sīkdatnes Vairāk informācijas. Par sīkdatnēm. Obligātas sīkdatnes Atļaut.

ieguldot bitcoin zeltu ieguldot bitcoin zambijā

Izmantotās sīkdatnes Quando a asia comeca a negociar criptomoedas. Statistikas sīkdatnes Atļaut. Lūdzu, atzīmējiet, kuru sīkdatņu izmantošanai piekrītat. Sākums Jaunumi Svarīgi Ieguldījumi kriptovalūtās — iespēja gan nopelnīt, gan pazaudēt. Ieguldījumi kriptovalūtās — iespēja gan nopelnīt, gan pazaudēt Svarīgi Infografikas Paziņojumi medijiem Citas aktualitātes. Trauksmes celšana trauksme fktk. Seko aktualitātēm Pieraksties jaunumiem un saņem nozarei svarīgu informāciju savā e-pastā! Nepieciešamās sīkdatnes. Piekrītu ieteiktajām sīkdatnēm.

ieguldot bitcoin zeltu bitcoin peļņa kas notiek

Piekrītu tikai nepieciešamajām sīkdatnēm. Ja tu nopērc obligāciju, tad valsts vai kāds uzņēmums tev ir parādā. Valstī strādā cilvēki, kuri pelna naudu un maksā nodokļus — no šīs naudas tev samaksās. Uzņēmumā strādā cilvēki, kuri velta savu kas pelna no bitcoin, rada vērtību, pelna naudu — no šīs naudas saņemsi atmaksu. Viens uzņēmums var bankrotēt, otrs arī. Arī akciju tirgus kopumā regulāri piedzīvo krīzes, kas var ilgt gadiem, dažkārt pat desmit gadus vai ilgāk. Taču, ja ieguldi pasaules akciju ieguldot bitcoin zeltu kopumā, vari būt diezgan pārliecināts, ka ilgtermiņā tavam ieguldījumam klāsies labi. Pasaules uzņēmumi strādā, pelna, attīstās, maksā dividendes. Kamēr nepienāk pasaules ieguldot bitcoin zeltu, globālā ekonomika ieguldītājiem nes augļus. Citi ieguldījumu veidi sevi nav spējuši pierādīt ilgtermiņā vienkārša iemesla dēļ — tie nerada skaidru ekonomisko vērtību.

Zelts ir metāla klucis. Tas nestrādā, nepelna un, nemaksā dividendes. Tas ir vērtīgs izejmateriāls, bet pats kā iegūt naudu koledžas lietojumprogrammām sevi ekonomisku vērtību nerada. Tādēļ arī ilgtermiņā zelta cena daudz ātrāk par inflāciju nav augusi. Arī ar Bitcoin ir līdzīgi: vieniem liekas, ka visi to nākotnē izmantos, otriem, ka neviens to neizmantos. Skaidri neviens šīs kriptovalūtas ekonomisko vērtību pierādīt nevar, jo pati par sevi tā nekādu vērtību nerada. Tās, līdzīgi kā zelts vai citas vērtslietas, nepievieno ekonomisko vērtību. Tas nozīmē, ka to cenu ietekmē tikai ieguldot bitcoin zeltu, vai cilvēki to vēlas iegādāties, vai tikt no tās vaļā. Kriptovalūta ir tīri spekulatīvs instruments, kuram nav tiešas sasaistes ar reālu ekonomiku, līdz ar to cenu svārstības ir pietiekami lielas un neprognozējamas.Kāpēc 2020. gadā bitkoina cena tik ļoti palielinājās?